ویزای توریستی کانادا

کشور کانادا برای ایرانیانی که قصد ورود به این کشور را دارند ، قوانین صدور مروارید ورود (ویزا) را اعمال می نماید و برای دریافت ویزای این کشور باید مدارک و فرمهای مربوطه را تکمیل نماید.

مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی کانادا

اگر ما مدارک مورد نیاز برای ویزای کانادا را به یک درخت تشبیه کنیم ، مدارک اصلی تنه درخت و سایر مدارک شاخ و برگ ، تشکیل می دهند ، در واقع مدارک اصلی مدارکی هستند که وابستگی شما را به ایران از یک سو و توان مالی شما در مدت اقامت در کانادا را از سوی دیگر نشان می دهد .

در ذیل به مدارک اصلی اشاره می کنیم :

۱ ملک ،  شما باید مدارک مربوط به کلیه اموال غیر منقول خودتان ( ویلا – آپارتمان – زمین یا باغ ) را که مطابق اسناد رسمی ایران به نام شما می باشد را ارائه نمائید .

۲ – شغل ،  شما باید نشان دهید که دارای شغل موجه و قابل قبول هستید و گواهی و مدارک مربوط را ارائه نمائید .

۳ – توانائی مالی ،  اداره مهاجرت کانادا انتظار دارد که افراد متقاضی ویزای توریستی ، توان مالی کافی داشته باشند تا از عهده مخارج متعارف در زمان حضور در کانادا برآیند .

میزان این توان مالی در جداول “تمکن مالی” و “بودجه سفر” اداره مهاجرت مشخص گردیده است .

۴ – سابقه سفر،  برای افسر مهاجرتی کانادا که عهده دار بررسی تقاضای شماست ، بسیار مهم است که سفرهای توریستی متنوعی در پاسپورت شما قید شده باشد .

از یک طرف ویزاهای لیبل دار که در پاسپورت زده می شود ( مثل سنگاپور – کره – ژاپن – استرالیا ) و از طرف دیگر سفر هایی که مقصد آن کشورهای اروپائی بوده ، بیشتر نظر افسر مهاجرتی را به خود جلب می نماید .


www.sahelgasht.com

021-57835

/ 1 نظر / 148 بازدید
filebazaar

درآمد تضمینی با دیدن تبلیغات داخلی در آمد زایی عالی و ساده لطفا متن زیر را تا انتها مطالعه فرمایید ما برای شما یک پیشنهاد تازه داریم. بزرگترین رسانه کشور با در برگیری بالا توی جیب شماست. چیزی که هر وقت اراده کنید می تواند محتوای تبلیغی شما و اطلاع رسانی شما را به میلیون ها نفر برساند و باعث رونق کسب و کار شما شود. در مورد گوشی موبایل شما صحبت می کنیم. ما برای گوشی هوشمند شما رسانه ای طراحی کرده ایم که این کار را به خوبی و درستی انجام می دهد. "ما رسنو هستیم، رسانه تبلیغاتی کاربر محور ایران" نحوه درآمدزایی شما از این سیستم به این صورت می باشد که شما با مشاهده کردن تبلیغات درون اپلیکیشن می توانید کسب درآمد انجام دهید. شما با معرفی این اپلیکیشن به دیگران می توانید تیم سازی کنید و از تمام فعالیت های افراد تیم(مشاهده تبلیغات توسط افراد تیم) پورسانت دریافت کنید!!! بدون سرمایه بدون حمایت بدون اختصاص زمان زیاد بدون تجربه،دانش و تخصص فوق العاده کسب درآمد کنید آی دی کانال تلگرام برای دریافت اطلاعات بیشتر : @forsat_vijeh و یا مراجعه به لینک : http://ez-money.blog.ir/1397/05/19/r1